czwartek, 29 października 2015

Konkurs na danie kuchni włoskiej

Ciao a tutti!

Lubicie włoską kuchnię? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to mamy dziś coś dla Was - super konkurs. Organizujemy go wspólnie z Multikurs.pl. Wygrywają aż 3 osoby. :) Nagrody to internetowy kurs języka obcego na platformie http://www.multikurs.pl/ Język możecie wybrać dowolny. :)

Co wystarczy zrobić? Zadanie jest proste. Dodajcie pod tym postem na facebooku zdjęcie i przepis na danie kuchni włoskiej, które kojarzy Wam się z jakimś włoskim miastem oraz uzasadnijcie dlaczego takie macie skojarzenia. Pamiętajcie o znaczniku #smakjęzyka ! Zapoznajcie się z krótkim regulaminem konkursu poniżej.  Zapraszamy serdecznie do udziału, bo naprawdę warto! :)
Włoska flaga na talerzu
Makaron zawsze i wszędzie
Multikurs.pl jest innowacyjną platformą do nauki języków obcych online. Rozwija się i wprowadza nowe rozwiązania, aby jak najlepiej spełnić wszystkie oczekiwania swoich kursantów. Obecnie ma miejsce kampania promocyjna platformy #smakjęzyka www.smakjezyka.pl. Czyli po prostu nauka i zaprzyjaźnienie się z językiem obcym poprzez kulinarną zabawę. Fajnie prawda? :) Gotujemy i się uczymy – poznajemy nowe, kulinarne słownictwo. Żeby pobrać DARMOWY e-book, wystarczy wejść na stronę www.smakjezyka.pl, gdzie znajduje się instrukcja jak to zrobić.  Akcja zaczyna się 29.10.2015, czyli dziś.
W ramach akcji #smakjęzyka  przygotowywane są specjalne ebooki z przepisami, które będą nawiązywać do promowanego w danym momencie języka. Pierwszy, który pojawił się dziś na stronie www.smakjezyka.pl zawiera przepisy z kuchni włoskiej i można go tam pobrać. Jest darmowy i zawiera proste przepisy kuchni włoskiej - po włosku i po polsku. W kolejnych odsłonach pojawią się ebooki z przepisami kuchni angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i niemieckiej. Bądźcie uważni i śledźcie wszystko na bieżąco. Dla nas super sprawa. :)

Regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest blog kulinarny Okiem i Dłońmi oraz Multikurs.pl.
 2. Przepis musi być dodany w całości a nie jako link oraz musi zawierać zdjęcie potrawy, nazwę wybranego miasta oraz uzasadnienie wyboru. Zdjęcie musi posiadać hashtag #smakjęzyka
 3. Konkurs trwa tydzień. Zgłoszenia można zamieszczać pod postem konkursowym na fabcebooku w dniach od 29.10. do 06.11.2015 do północy.
 4. W dniu 07.11.2015 r. rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie 3 zwycięzców zarówno na facebooku jak i na blogu. 
 5. Wyboru zwycięzców dokona jury oceniając kreatywność i atrakcyjność kulinarną.
 6. Czytelników bloga, którzy wygrają, prosimy o kontakt z nami najpóźniej do 09.11.2015 r.  i podanie adresów mailowych w celu  przekazania ich sponsorowi Multikurs.pl by ten, mógł „wręczyć” nagrody.
      Zachęcamy do udziału - naprawdę warto!
                     http://okiemidlonmi.blogspot.com/Multikurs.pl.

      
       Pozdrawiamy serdecznie,

     Ania & Piotrek2 komentarze :

 1. Bardzo fajny konkurs, włoskie dania najsmaczniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, kuchnia włoska jest jedną z najsmaczniejszych. :) Zachęcamy do udziału w konkursie. :)

   Usuń

Drukuj w PDF

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...