wtorek, 29 sierpnia 2017

Targi NATURA FOOD i beECO 2017 – zaproszenie

Witajcie,

Dziś przychodzimy do Was z zaproszeniem na jubileuszowe X Międzynarodowe Targi  Żywności Ekologicznej  i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI TARGI EKOLOGICZNEGO STYLU BYCIA, które odbędą się w Łodzi w dniach 13-15 października 2017.


Targi NATURA FOOD i beECO to największe wydarzenie związane z bioproduktami w Polce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to nie lada atrakcja dla wszystkich miłośników stylu eco jak i dla wszystkich ludzi i firm związanych z tą branżą. To również genialna okazja dla blogerów kulinarnych łaknących nowości w tym temacie lub chcących zgłębić swoją wiedzę w tym temacie.  Myślimy, że jest to świetna okazja do zapoznania się z ofertą nie tylko polskich ale i zagranicznych producentów. Każdy, kto odwiedzi targi NATURA FOOD z pewnością znajdzie coś dla siebie. :)
Honorowym Patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP, Wojewoda Łódzki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

Więcej informacji o wystawcach oraz harmonogram targów znajdziecie w poniższym linku:

W ramach targów odbędzie się także 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych. Szczegóły tego wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem

 Materiały MTŁ link

Wybieramy się tam na pewno i Was także serdecznie zapraszamy!


Ania & Piotrek


1 komentarz :

Drukuj w PDF

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...