poniedziałek, 24 sierpnia 2015

SOTI NATURAL – zielona herbata w butelce – czyli, że można naturalnie

Witajcie w ten ostatni tydzień wakacji,

Dziś przychodzimy do Was z recenzją produktu, który niedawno trafił w nasze ręce. Czy Wy też często stajecie przed dylematem przy zakupie jakiegoś orzeźwiającego napoju? Dla nas to zawsze dylemat albo woda – albo nic? Czasem patrząc na skład napojów czy soków na półkach sklepowych, zastanawiamy się, czy w ogóle poszukiwanie czegoś zdrowego ma sens. Zawsze wtedy kończy się na kupnie odpowiedniej wody mineralnej. Ale czasem mamy przecież ochotę na coś innego niż woda. I co wtedy? Tutaj trafionym w punkt rozwiązaniem jest produkt SOTI NATURAL, czyli zielona herbata Gyokuro – bez dodatków słodzących oraz bez chemicznych ekstraktów. Jak powstaje SOTI możecie przeczytać tutaj. Cytując producenta – wygodnie naturalnie i zdrowo. Dla nas to idealne rozwiązanie, gdyż zieloną uwielbiamy a tutaj mamy do czynienia ze zdrowym napojem w wygodnej butelce. Świetna sprawa. A Wy jak myślicie?
SOTI NATURAL

Zielona naturalna herbata

Co obiecuje nam producent?
Według informacji dostarczonych przez producenta i dystrybutora SOTI Natural to japońskie liście zielonej herbaty Gyokuro, zaparzone w taki sposób, by zachowały wszystkie swoje niezwykłe właściwości. SOTI ma pomóc w spalaniu zbędnych kalorii dzięki naturalnych katechinom oraz pomóc w usuwaniu toksyn i wolnych rodników z organizmu dzięki naturalnym antyoksydantom. Ma spowolnić procesy starzenia dzięki naturalnym przeciwutleniaczom i zwiększyć zdolność koncentracji dzięki L-teaninie. Producent zapewnia, że SOTI pomoże zachować równowagę pH dzięki swojemu zasadowemu pH. O fenomenie i historii SOTI Natural możecie przeczytać tutaj i tutaj. Możecie tam znaleźć wiele informacji i ciekawostek.


Jakie są nasze wrażenia?
SOTI to czysty i delikatny smak zielonej herbaty zamknięty w poręcznym opakowaniu. Doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Jeśli do tego dodamy wszystkie zalety naturalnej zielonej herbaty – to mamy super połączenie. Nawadniamy się bez kalorii, bez chemii, oczyszczamy organizm i dbamy o swoje zdrowie. SOTI Natural jest świetną alternatywą dla pseudo herbacianych napoi w butelkach, bez arsenału chemii i cukru. Brak cukru i substancji słodzących jest dla nas szczególnie ważne, więc tym zostaliśmy kupieni. Jest też dobrą bazą dla różnych wariacji wokół zdrowych koktajli – możemy dodać cytrynę, limonkę, lód, czy też zmiksować z owocami i jakimiś ziarnami – otrzymując zdrowe i smaczne lekkie śniadanie lub inny posiłek. Dla nas była świetnym napojem gaszącym pragnienie w upalne letnie dni z dodatkiem limonki i lodu. Polecamy ją w takim wydaniu. :)
Schłodzona z limonkami

Lodowe orzeźwienie

Super zestaw na upały

Zatem podsumowując cechuje się wszystkimi cechami naturalnej zielonej herbaty – rewelacja. Minusem może być dostępność, gdyż dostępna jest w sklepie internetowym firmy oraz w niektórych sklepach, restauracjach, klubach fitness oraz aptekach. Trzymamy kciuki, by stacjonarnych miejsc, gdzie możemy kupić SOTI było jak najwięcej.

Herbaciane i zielone pozdrowienia,


Ania & Piotrek

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Drukuj w PDF

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...