Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą recenzja. Pokaż wszystkie posty

piątek, 19 stycznia 2018

Recenzja książki – „Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Moniki Śmigielskiej, Wydawnictwo Znak Horyzont

Witajcie Kochani,

Pewnie wielu z Was zna bloga kulinarnego Kuchenny Kredens prowadzony przez Monikę Śmigielską. Niedawno wydała ona swoją pierwszą książkę kulinarną „Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna”, Wydawnictwo Znak Horyzont. Jakiś czas temu Wydawnictwo Znak Horyzont przysłało nam egzemplarz do recenzji. Bardzo dziękujemy za tę możliwość, gdyż bardzo lubimy na kuchennykredens.pl zaglądać. Tym chętniej podzielmy się naszymi wrażeniami dotyczącymi jej książkowego dziecka.
„Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Moniki Śmigielskiej, Wydawnictwo Znak Horyzont

Na okładce znajdziemy napis „Dom zaczyna się w kuchni,  a najlepsze historie pisane są smakiem.” Zgadzamy się z autorką bloga kompletnie w tym aspekcie, jak również i z tym, że kuchnia jest sercem każdego domu. Podobnie jak Monika Śmigielska wyznajemy zasadę, że swoje uczucia możemy okazywać najbliższym gotując i wspólnie biesiadując. 

„Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Monika Śmigielska, Wydawnictwo Znak Horyzont
Książka jest pięknie wydana. Cieszy oko swą estetyką, pięknymi fotografiami. Dowiemy się z niej również jak i dlaczego powstał Kuchenny Kredens. Okazało się, że publikowane przez autorkę na blogu przepisy na przedwojenne dania, często były punktem wyjścia dla czytelników do dzielenia się swoimi historiami i wspomnieniami związanymi z tymi potrawami. Przyznajcie się, czy Wy również nie macie jakiś wspomnień czy historii, których jakiś przysmak czy danie gra główne skrzypce, lub pozwala Wam wrócić swym aromatem do dzieciństwa, czy pięknych chwil z rodziną, czy przyjaciółmi? O to właśnie chodzi. Wtedy dopiero konkretne przepisy zostaną z nami na zawsze i nie zginą z mijającym czasem. Dlatego właśnie Monika Śmigielska postanowiła ocalić przed zapomnieniem dania dawne jak i te, które wszyscy znają i kochają i umieściła przepisy w swojej książce.
„Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Monika Śmigielska, Wydawnictwo Znak Horyzont

Przepisy są podzielone na pyszne śniadania, które dadzą energię na długo, desery, które osłodzą wiele chwil, a także na wystawne obiady. Znajdziemy również rozdział z przepisami na obiady powszednie, czyli codzienne a także rozdział dla oszczędnych – jak zrobić coś z niczego. Nie zabrakło też kilku przepisów dla jaroszy. Bardzo praktycznym dodatkiem jest umieszczony na końcu przelicznik miar i wag, przyda się nie tylko przy testowaniu przepisów z tej książki.

Oprócz przepisów w „Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” znajdziemy także porady sprzed lat o tym jak budować dom tak, by kuchnia była jego sercem, o tym co jest w kuchni niezbędne a bez czego absolutnie możemy się obejść. Dowiemy się także jak być gospodarnym i jak nakryć do stołu, by domownicy nie chcieli od niego szybko wstać. To cudowny zbiór bardzo praktycznych rad sprzed lat, nad którymi nie raz się z pewnością uśmiechniecie.
„Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Monika Śmigielska, Wydawnictwo Znak Horyzont

Każdy z Nas może stworzyć również taką własną historię kulinarną. A wielu z Was nieświadomie być może już ją tworzy zbierając w zeszycie czy notatniku przepisy, porady kuchenne i skarby z zeszytów naszych mam, czy zwłaszcza babć.
„Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Monika Śmigielska, Wydawnictwo Znak Horyzont

Dlatego też uważamy, że jeśli nie macie jeszcze prezentu na Dzień Babci czy Dzień Dziadka, książka „Kuchenny Kredens. Polska kuchnia przedwojenna” Moniki Śmigielskiej, Wydawnictwo Znak Horyzont, będzie idealnym prezentem. Będzie też świetną pozycją dla miłośników dobrej kuchni i kulinarnych eksperymentatorów na zbliżające się Walentynki. Serdecznie Wam tę książkę polecamy!

Pozdrawiamy myśląc o grzybku z jabłkami na śniadanie,

Ania & Piotrek

piątek, 9 czerwca 2017

Recenzja „Detoks dla opornych” Agnieszki Mielczarek – czyli jak zaopiekować się sobą

Witajcie Kochani,

Dziś  przychodzimy do Was z naszą subiektywną recenzją kolejnej książki Agnieszki Mielczarek „Detoks dla opornych”, Edipresse Książki. Publikację tę otrzymaliśmy w ramach współpracy z wydawnictwem i bardzo dziękujemy za taką możliwość. :) Z recenzją poprzedniej książki Agnieszki Mielczarek możecie zapoznać się tutaj

Książa „Detoks dla opornych”, która trafiła w nasze ręce to specyficzny poradnik, w  którym autorka opisuje założenia detoksu i jego cele oraz dołącza do tego odpowiednie przepisy na dania oczyszczające. Dodatkowo jako coach zdrowia zamieściła w poradniku listę motywujących ćwiczeń, które mają wesprzeć oczyszczenie naszego ciała oraz umysłu. Wszystko ma się nam udać w 21 dni. Brzmi fantastycznie prawda? A jak jest to wygląda po wczytaniu się w „Detoks dla opornych”?  Czytajcie dalej, a poznacie naszą opinię. :)
"Detoks dla opornych", Agnieszka Mielczarek, Wydawnictwo Edipresse Książki

poniedziałek, 8 maja 2017

Konkurs Słodko, smacznie i bez cukru

Kochani!

Dziś mamy dla Was super konkurs. :) Do wygrania książka „BEZ CUKRU. #kasiuniagotuje” Katarzyna Burzyńska-Sychowicz i jej 67 słodkich przepisów dla całej rodziny od Wydawnictwa Edipresse Książki. Na naszym blogu znajdziecie recenzję tej książki.
Nagroda do zgarnięcia :)

Co zrobić by egzemplarz tej książki trafił do Was? Wystarczy przesłać do nas zdjęcie i przepis na deser, ciasto lub danie śniadaniowe bez cukru. :) Nic prostszego prawda? A super nagroda może trafić właśnie do Was. :)

Poniżej znajdziecie regulamin konkursu.

Zapraszamy do udziału, bo naprawdę warto. :)

Pozdrawiamy serdecznie,

Ania & Piotrek

----------------------------------------

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorem konkursu jest Blog kulinarny Okiem i Dłońmi.
  2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie przepisu wraz ze zdjęciem, na deser/ciasto/danie śniadaniowe bez cukru.
  3. Zgłosić można się na 3 sposoby:
a. Pierwszy – pod postem konkursowym na facebooku Organizatora
b. Drugi – na Blogu Kulinarnym Okiem i Dłońmi pod postem konkursowym
c. Trzeci – całość zgłoszenia wysłać na adres mailowy okiemidlonmi@gmail.com.
  1. Konkurs trwa 2 tygodnie. Zgłoszenia można zamieszczać pod postem konkursowym na fabcebooku, na Blogu lub przesłać mailowo na adres okiemidlonmi@gmail.com w dniach od 8.05. do 21.05.2017 do północy.
  2. W dniu 23.05.2017 r. nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy zarówno na facebooku jak i na Blogu
  3. Wyboru zwycięzców dokona jury oceniając kreatywność i atrakcyjność kulinarną przepisu.
  4. Zwycięzcę prosimy o kontakt z nami najpóźniej do 30.05.2017 r. i podanie adresu w celu wysłania nagrody.
  5. Nagrodą w konkursie jest książka „Bez cukru. #kasiuniagotouje” Katarzyny Burzyńskiej-Sychowicz od Wydawnictwa EDIPRESSE Książki.
  6. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo EDIPRESSE Książki.
  7. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.
  8. Uczestnik wyraża zgodę na publikację przez Organizatorów na Blogu Kulinarnym Okiem i Dłońmi oraz przynależnych do niego kanałach w mediach społecznościowych całości lub fragmentu przepisu kulinarnego wraz ze zdjęciem lub bez.  
  9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
  10. Uczestnik zgłaszając swój przepis, tym samym oświadcza, że posiada autorskie prawa majątkowe do jego treści, oraz że nie narusza praw osób trzecich.
  11. Organizator ma prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania przyczyny, które nie spełnia wymogów niniejszego Regulaminu.
  12. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora w terminie do 14 dni od daty ogłoszenia zwycięzców.
  13. Uwagi i reklamacje można kierować na adres e-mailowy Organizatora Konkursu.

      Jeszcze raz zachęcamy do udziału - naprawdę warto! :)


czwartek, 4 maja 2017

Recenzja bez lukru - „BEZ CUKRU. #kasiuniagotuje” Katarzyna Burzyńska-Sychowicz i jej 67 słodkich przepisów dla całej rodziny

Witajcie w ten niewiosenny maj,

Pogoda nie sprzyja wiosennym spacerom zatem można się zatopić pod kocem z książką. Bez wyrzutów sumienia. Dzięki Wydawnictwu Edipresse Książki trafiła do nas propozycja Katarzyny Burzyńskiej-Sychowicz „Bez cukru. #kasiuniagotuje”. Bardzo dziękujemy za możliwość zapoznania się z tą książką w ramach współpracy. Przygotowaliśmy dla Was naszą subiektywną recenzję i zapraszamy do jej przeczytania. :)
„Bez cukru. #kasiuniagotuje” Katarzyna Burzyńska-Sychowicz , Wydawnictwo Edipresse Książki

wtorek, 7 lutego 2017

Recenzja „5 lat młodsza w 5 tygodni” Agnieszki Mielczarek, czyli o mocy, którą kryją w sobie rośliny

Dzień dobry Kochani,

Mało nas było ostatnio zarówno na blogu jaki i na naszym facebook’u czy instagramie. Styczeń był dla nas małą-dużą rewolucją, gdyż przeprowadziliśmy się. Nadal pudła próbują nas pokonać i z trudem ogarniamy wszystko wokół, ale musieliśmy się oderwać od tego i zająć czymś innym dla własnego zdrowia psychicznego. :)

Dziś mamy dla Was naszą subiektywną recenzję książki Agnieszki Mielczarek „5 lat młodsza w 5 tygodni”, Edipresse Książki. Książkę otrzymaliśmy w ramach współpracy z wydawnictwem i bardzo dziękujemy za taką możliwość. To pozycja, która przypomina o tym, jaką moc mają w sobie rośliny oraz o tym, jak pomagają nam budować nasze zdrowie a tym samym i naszą młodość.
Agnieszka Mielczarek - 5 lat młodsza w 5 tygodni, Wyd. Edpiresse Książki

Osobiście jesteśmy fanami roślin pod wszelakimi postaciami w kuchni i goszczą na naszym stole kilka razy dziennie. Co zatem dała nam ta książka?

czwartek, 30 czerwca 2016

Konkurs na wakacyjne ciasteczka!

Konkursowe dzień dobry :)

Lato i wakacje się rozpoczęły. Jeśli jeszcze nie wyjeżdżacie i macie świetne propozycje na ciastka, które można zabrać ze sobą w podróż, lub na jednodniowy piknik czy przejażdżkę rowerową, to czytajcie dalej. :)

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to mamy coś dla Was - KONKURS. Organizujemy go wspólnie z Firmą Protonik. Nagrodą dla jednej zwycięskiej osoby będzie zestaw 3 trzech foremek, które wybierze sama oraz nagroda niespodzianka od naszego Bloga Kulinarnego Okiem i Dłońmi.

Co wystarczy zrobić? Zadanie jest proste. Możecie się zgłosić na trzy sposoby. Pierwszy - dodajcie zdjęcie i przepis pod postem konkursowym na facebooku. Drugi - na Blogu Kulinarnym Okiem i Dłońmi pod postem konkursowym zamieście przepis a wtedy zdjęcie wyślijcie mailowo. Trzeci – całość zgłoszenia wyślijcie na adres mailowy okiemidlonmi@gmail.com. Zapraszamy serdecznie do udziału, bo warto! :)

Konkurs na wakacyjne ciasteczka :)
Foremki produkuje firma Protonik i ma w swej ofercie do wyboru wiele gotowych modeli i wzorów. Znaleźć tam można wzory romantyczne, zabawne, dla dzieci, dla pasjonatów oraz z napisami i na specjalne okazje czy święta. Do wyboru, do koloru. :) Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji foremek 3D, które są nagrodą w tym konkursie. Zapoznajcie się także z regulaminem konkursu. Zapraszamy do zabawy. :)

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorem konkursu jest Blog kulinarny Okiem i Dłońmi oraz Protonik
  2. Przepis musi być dodany w całości a nie jako link oraz musi zawierać zdjęcie ciastek.
  3. Zgłosić można się na 3 sposoby opisane powyżej.
  4. Konkurs trwa 2 tygodnie. Zgłoszenia można zamieszczać pod postem konkursowym na fabcebooku, na Blogu lub przesłać mailowo na adres okiemidlonmi@gmail.com w dniach od 30.06. do 16.07.2016 do północy.
  5. W dniu 17.07.2016 r. rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy zarówno na facebooku jak i na Blogu
  6. Wyboru zwycięzców dokona jury oceniając kreatywność i atrakcyjność kulinarną.
  7. Zwycięzcę prosimy o kontakt z nami najpóźniej do 23.07.2016 r.  i podanie adresu mailowego w celu  przekazania go sponsorowi, by ten, mógł „wręczyć” nagrodę.
      Zachęcamy do udziału - naprawdę warto! :)

Super foremki i świetne ciastka :)

 Pozdrawiamy ciasteczkowo,

Ania & Piotrek

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

SOTI NATURAL – zielona herbata w butelce – czyli, że można naturalnie

Witajcie w ten ostatni tydzień wakacji,

Dziś przychodzimy do Was z recenzją produktu, który niedawno trafił w nasze ręce. Czy Wy też często stajecie przed dylematem przy zakupie jakiegoś orzeźwiającego napoju? Dla nas to zawsze dylemat albo woda – albo nic? Czasem patrząc na skład napojów czy soków na półkach sklepowych, zastanawiamy się, czy w ogóle poszukiwanie czegoś zdrowego ma sens. Zawsze wtedy kończy się na kupnie odpowiedniej wody mineralnej. Ale czasem mamy przecież ochotę na coś innego niż woda. I co wtedy? Tutaj trafionym w punkt rozwiązaniem jest produkt SOTI NATURAL, czyli zielona herbata Gyokuro – bez dodatków słodzących oraz bez chemicznych ekstraktów. Jak powstaje SOTI możecie przeczytać tutaj. Cytując producenta – wygodnie naturalnie i zdrowo. Dla nas to idealne rozwiązanie, gdyż zieloną uwielbiamy a tutaj mamy do czynienia ze zdrowym napojem w wygodnej butelce. Świetna sprawa. A Wy jak myślicie?
SOTI NATURAL

Zielona naturalna herbata

Co obiecuje nam producent?
Według informacji dostarczonych przez producenta i dystrybutora SOTI Natural to japońskie liście zielonej herbaty Gyokuro, zaparzone w taki sposób, by zachowały wszystkie swoje niezwykłe właściwości. SOTI ma pomóc w spalaniu zbędnych kalorii dzięki naturalnych katechinom oraz pomóc w usuwaniu toksyn i wolnych rodników z organizmu dzięki naturalnym antyoksydantom. Ma spowolnić procesy starzenia dzięki naturalnym przeciwutleniaczom i zwiększyć zdolność koncentracji dzięki L-teaninie. Producent zapewnia, że SOTI pomoże zachować równowagę pH dzięki swojemu zasadowemu pH. O fenomenie i historii SOTI Natural możecie przeczytać tutaj i tutaj. Możecie tam znaleźć wiele informacji i ciekawostek.


Jakie są nasze wrażenia?
SOTI to czysty i delikatny smak zielonej herbaty zamknięty w poręcznym opakowaniu. Doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Jeśli do tego dodamy wszystkie zalety naturalnej zielonej herbaty – to mamy super połączenie. Nawadniamy się bez kalorii, bez chemii, oczyszczamy organizm i dbamy o swoje zdrowie. SOTI Natural jest świetną alternatywą dla pseudo herbacianych napoi w butelkach, bez arsenału chemii i cukru. Brak cukru i substancji słodzących jest dla nas szczególnie ważne, więc tym zostaliśmy kupieni. Jest też dobrą bazą dla różnych wariacji wokół zdrowych koktajli – możemy dodać cytrynę, limonkę, lód, czy też zmiksować z owocami i jakimiś ziarnami – otrzymując zdrowe i smaczne lekkie śniadanie lub inny posiłek. Dla nas była świetnym napojem gaszącym pragnienie w upalne letnie dni z dodatkiem limonki i lodu. Polecamy ją w takim wydaniu. :)
Schłodzona z limonkami

Lodowe orzeźwienie

Super zestaw na upały

Zatem podsumowując cechuje się wszystkimi cechami naturalnej zielonej herbaty – rewelacja. Minusem może być dostępność, gdyż dostępna jest w sklepie internetowym firmy oraz w niektórych sklepach, restauracjach, klubach fitness oraz aptekach. Trzymamy kciuki, by stacjonarnych miejsc, gdzie możemy kupić SOTI było jak najwięcej.

Herbaciane i zielone pozdrowienia,


Ania & Piotrek

Drukuj w PDF

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...